Zamiast ligi będzie sparing

• autor: GW1947, 2013-04-03 21:54

Choć nie ma jeszcze oficjalnej informacji dotyczącej najbliższej kolejki to jest wręcz przesądzone ,że mecz Górnika z Świtem nie dojdzie do skutku. Obfite opady śniegu w dniu dzisiejszym rozwiały wszelkie wątpliwości. Jednak "górnicy" nie będą próżnować. Czytaj więcej (...)

W wydłużającym się okresie przygotowawczym, Górnik po raz drugi zmierzy się z drużyną Złomexu.
Poprzednio górą okazali się "górnicy" ,którzy po bramkach Kuźmy i P.Grzesiaka nieznacznie pokonali zespół z Branic 2-1. Jak będzie tym razem? Jak wieliczanie zaprezentują się w ostatnim sprawdzianie przed ligą? Odpowiedź poznamy już w sobotę (tj. 6.04).

Początek spotkania o godz. 11 na boisku z sztuczną nawierzchnią przy ul. Ptaszyckiego.

autor: ~anonim 2013-04-04 22:37:19

avatar Górnik ma rozpocząć ligę 13 kwietnia w Chełmku na boisku ze sztuczną nawierzchnią, o godz 11.00 zagra z Sołą Oświęcim

autor: ~anonim 2013-04-04 22:52:20

avatar może do tej pory pogoda już popuści i będą kopać na naturalnym