Inauguracja w Chełmku

• autor: GW1947, 2013-04-10 23:09

Za oknem mamy pierwsze oznaki wiosny, więc czas najwyższy rozpocząć zmagania ligowe. "Górnicy" swój premierowy mecz rozegrają z drugą w tabeli - Sołą Oświęcim. Mecz jednak zostanie rozegrany na sztucznej nawierzchni ,ponieważ murawa przy ul. Przecznej nie nadaję się jeszcze do użytkowania. Jak zaprezentują się podopieczni Piotra Klimczyka w meczu o punkty? Czytaj więcej (...)

W rundzie jesiennej Górnik na własnym stadionie nieznacznie uległ ekipie Soły 1-2. Bramkę dla "górników" zdobył najlepszy strzelec drużyny Dawid Skiba.

Na oficjalnej stronie rywala ukazało się kilka wypowiedzi przedmeczowych Naszych zawodników. Cytujemy je poniżej:

"Nasz zespół został wzmocniony, więc z pewnością liczymy, że uda nam się sprawić niespodziankę i zdobyć jakieś punkty w tym meczu. Mamy jasno postawiony cel, jest to utrzymanie. W związku z tym, nie widzimy innego rozwiązania niż w każdym meczu walczyć o trzy punkty." - Karol Nędza.

"Interesuje nas jedynie zwycięstwo. Z całych sił walczymy o utrzymanie i na pewno damy z siebie wszystko. Tanio skóry nie sprzedamy" - Jakub Dziedzic.

"Z powodu złych warunków atmosferycznych, niestety brakuje nam treningów na dużym boisku i nie wiemy, jak będzie wyglądał ten mecz. Oczywiście naszym celem są 3 punkty. Pozycja Górnika w tabeli jest wszystkim znana, dlatego też w każdym meczu musimy walczyć o zwycięstwo. Jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie i pozostajemy dobrej myśli przed sobotnim spotkaniem" - Dawid Skiba

Trzymamy Naszych zawodników za słowo i czekamy na jakąkolwiek zdobycz punktową w Oświęcimiu co niewątpliwie będzie dużym sukcesem.

Spotkanie odbędzie się 13.04.2013 (sobota) o godz. 11:00 w Chełmku przy ul. Krakowskiej 22 (boisko z sztuczną nawierzchnią)

autor: ~anonim 2013-04-12 09:09:30

avatar Skiba Grzesiak P.

Grzesiak T. Rudzik Mielec
Kuźma

Domoń Ł. Sikora Dziedzic Domoń M.

Wałach

autor: ~anonim 2013-04-12 10:45:14

avatar hehehe: tego nikt niewie

autor: ~anonim 2013-04-12 12:23:07

avatar są 3 niewiadome :D

autor: ~anonim 2013-04-12 14:53:35

avatar jakie?:D

autor: ~anonim 2013-04-12 21:23:51

avatar podpisz się to Ci powiem :)

autor: ~anonim 2013-04-13 15:25:47

avatar Soła -Górnik 1:2
Grzesiak Paweł obie bramki

autor: ~anonim 2013-04-13 17:31:16

avatar jazda Górnik !!! Brawo !!