Wpadnij na mecz !

• autor: GW1947, 2013-04-19 16:27

Drużynę Górnika w ten weekend czeka nie lada wyzwanie , ponieważ mierzyć będzie się z młodym, ambitnym i cenionym zespołem jakim na pewno jest Cracovia. Mimo iż jest to zespół rezerw to przypomnijmy ,że jeszcze nie tak dawno wielu zawodników Pasów występowało na arenach krajowych w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Czytaj więcej (...)

Szczególną uwagę przed tym meczem trzeba zwrócić na statystki. Otóż zespół Cracovi w obecnym sezonie na wyjazdach zdobył tylko 3 punkty (3 remisy). Z kolei Górnik na własnych śmieciach też nie błyszczy - 7 punktów (1 wygrana ,4 remisy).

Czy podopieczni Piotra Klimczyka potwierdzą swoją dobrą dyspozycję? Miejmy nadzieję ,że tak bo jeśli Górnik myśli o utrzymaniu to musi wygrywać a najbliższa okazja w starciu z Cracovią !

Serdecznie Zapraszamy na mecz. Początek spotkania o godz. 16:30 !