Puchar jest nasz !

• autor: GW1947, 2013-04-24 23:41

W meczu którego stawką był Puchar Polski podokręgu Wieliczka , lepszy okazał się Górnik który po serii rzutów karnych pokonał drużynę Gdovi 5-4. Spotkanie miało podobny przebieg jak tydzień temu w Podłężu gdzie "górnicy" prowadzili grę ,ale nie potrafili udokemntować tego bramką! Czytaj więcej (...)

Górnik Wieliczka 1-1(1-0) Gdovia Gdów
Kurpiel - Dubiel

Górnik Wieliczka przerastał zespół Gdovi pod każdym względem jednak nie potrafił tego udokumentować bramką. Jednak puchary rządza się swoimi prawami które Gdovia pewnie wykorzystała. W 70 minucie bramkę strzelił obrońca Gdowian i doprowadził do remisu ,który dawał szansę na korzystny rezultat po seri rzutów karnych. Jednak to zawodnicy z Wieliczki pewniej wykonywali jedenastki i sięgnęli po puchar!