Zdobyć Zembrzyce

• autor: GW1947, 2013-04-26 17:25

W ramach 24.kolejki IV ligi Górnik uda się na wyjazdowy mecz do Zembrzyc, gdzie zmierzy się z tamtejszym Garbarzem. Mecz ten ma bardzo wysoką stawkę, ponieważ "górnicy" przy ewentualnym zwycięstwie odskoczą na dobre ze stefy spadkowej zostawiając tam właśnie piłkarzy Garbarza. Czytaj więcej (...)

Nasi rywale w dwóch spotkaniach rundy wiosennej dwukrotnie zremisowali nie strzelając przy tym żadnej bramki! Na własnym stadionie notowali następujące wyniki: 3 wygrane, 3 remisy i 3 porażki.
Przypomnijmy, że pierwsze starcie które odbyło się w Wieliczce zakończyło się remisem 1-1 , a bramkę dla Górnika strzelił Rudzik.

Górnik pokazał w swoich dotychczasów meczach,że walką i zaangażowaniem jest w stanie pokonać każdy zespół. Jeśli te walory będą miały miejsce w Zembrzycach to i o wynik powinniśmy być spokojni. Punkty wieliczanom są potrzebne jak tlen ,więc nie pozostaje nic innego jak pokonać zawodników Garbarza.

Początek spotkania o godz. 17 !