Zmazać plamę

• autor: GW1947, 2013-04-30 20:28

Już w środę (tj. 1.05) podpieczni Piotra Klimczyka na własnym stadionie będą podejmować drużynę Orła Balin. Jest to kolejne spotkanie z gatunku "być albo nie być" dla górników. Czy wieliczanie odbudują się po ostatniej porażce w Zembrzycach? Czytaj więcej (...)

Kilka informacji o rywalu:

Ludowy Klub Sportowy Orzeł Balin

Rok założenia: 1995
Barwy: czerwono-niebieskie
Adres: ul. Spółdzielców 16 Balin, 32-500 Chrzanów
Telefon: (32) 613-15-17, (696) 91-56-45
Pojemność stadionu: 2000 miejsc (300 siedzących, 152 zadaszonych), brak oświetlenia, wymiary: 105 m x 68 m
WWW: www.orzel.balin.pl (oficj.)
Prezes: Władysław Korlacki
Trener: Robert Smok

Orzeł wiosną prezentuję się przeciętnie. W trzech spotkaniach wygrał tylko jeden
(z Przeciszovią 2:0 a dwukrotnie doznał porażki (z Jutrzenką 0:2 i Niwą Nową Wieś 0:3). Jednak co ciekawe zespół Orła lepiej czuje się na wyjazdach niż u siebie ! Na potwierdzenie tych słów trzeba spojrzeć na statystyki drużyny która jako goście zdobyła 14 oczek.

Początek spotkania o godz. 17:00

Serdecznie Zapraszamy ! ! !

autor: ~Ludwinów53 2013-05-01 21:12:52

avatar Pod nieobecność jedynki brązowych w krakowie wybrałem się na Górnik ,a to dlatego bo chciałem zobaczyć jak radzi sobie Darek Kuźma. Darku, wróc na RYDLÓWKE!!!! brakuje na ludwinowie ludzi którzy dają serce i zdrowie! dobry mecz. Mam nadzieję ,że się utrzymacie w gronie 4 ligowców, ponieważ macie naprawdę dobry zespół. DARKU - MŁODE/STARE LWY Z LUDWINOWA PAMIĘTAJĄ !

autor: ~wieliczanin 2013-05-01 21:59:28

avatar Szanujemy Garbarnie , ale Darek wkłada tyle serca i zaangażowania w Wielicki zespół. Chcemy żeby grał dla Wieliczki jak najdłużej jest pierszoplanowym zawodnikiem Nowego Górnika!!! DAREK KUŹMA !!!