Wysoka stawka

• autor: GW1947, 2013-05-03 20:27

W sobotę (tj. 4.05) Górnika Wieliczka uda się na wyjazdowe spotkanie do Staniątek gdzie zmierzy się z miejscową drużyną Czarnych. Drużyna która sięgnie w tym meczu po zwycięstwo przynajmniej na jakiś czas oddali się od strefy spadkowej. Czy będą to "górnicy" ? Czytaj więcej (...)

Kilka informacji o rywalu:

Data założenia: 1949
Barwy: zielono-biało-czerwone
Adres: ul. Sportowa 50, 32-005 Staniątki
Stadion: Stadion im. Tadeusza Szybińskiego
Pojemność: 1000 miejsc (400 siedzących), brak oświetlenia, wymiary: brak danych
WWW: www.czarnistaniatki.pl (oficj.)
Prezes: Adam Gawlik
Trener: Piotr Gruszka

Podopieczni Piotra Gruszki przed rundą rewanżową byli skazywani na jednego z ligowych outsiderów. Po cichu mówi się ,że drużyna z Staniątek przeżywa kryzys przede wszystkim finansowy. Jakby tego było mało z drużyny odszedł jeden z najlepszych zawodników - Grzegorz Rożek. Jednak wszyscy którzy myśleli iż Czarni będą dostarczycielem punktów to grubo się mylili. W 4 spotkaniach drużyna ta zdobyła 7 punktów (2 zwycięstwa , 1 remis i 1 porażka). Duży wkład w tym najlepszego strzelca z Staniątek - Michała Gawlika, na którego zapewne przygotowują się już defensorzy Górnika.

Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko w sobotnie popołudnie, zatem serdecznie zapraszamy do Staniątek.
Początek spotkania o godz. 17 !

autor: ~gość 2013-05-04 20:09:36

avatar No to znów jedziemy do góry, gratulacje:D

autor: ~gość 2013-05-05 00:05:03

avatar ale aktualizacja strony to raczej na marnym poziomie, już od 4 godzin mamy 8 miejsce w tabeli, a tu dalej nic

autor: ~gość 2013-05-05 00:08:57

avatar nawet od 5-ciu, ale brak relacji z meczu z Orłem to też lipa

autor: ~anonim 2013-05-05 09:26:58

avatar Godny spostrzeżenia jest fakt, że Górnik w dotychczas rozegranych 5 kolejkach wygrał 4 mecze. I nie były to mecze z dołem tabeli, a między innymi wygrany mecz z liderem ligi. Zmian na lepsze ciężko nie zauważyć, choćby ktoś bardzo nawet nie chciał ich widzieć.

autor: GW1947 2013-05-05 14:53:38

Profil GW1947 w Futbolowo Relacja już zamieszczona. Przepraszam za opóźnienie,ale niestety nie tylko Górnikiem człowiek żyje. Brawo WIELICZKA !