Gościmy Halniak

• autor: GW1947, 2013-05-10 19:17

Przed nami kolejne emocje związane z IV ligą małopolską. W ramach 27. kolejki spotkań wieliczanie goszczą u siebie zespół Halniaka Maków Podhalański. Górnik, który do tej pory jest rewelacją wiosennych rozgrywek liczy na podtrzymanie dobrej passy i mierzy tylko w zwycięstwo. Czy ta sztuka się uda? Czytaj więcej (...)

Drużyna z Makowa to zespół który gra "w kratkę". Dobre mecze przeplatają z bardzo przeciętnymi, a efektem jest wiosenna zdobycz punktowa - tylko 5 punktów w 5 meczach. Jednak w drużynie Halniaka nie brak klasowych zawodników a za takiego na pewno trzeba uznać napastnika Bartosza Praciaka - byłego króla strzelców III ligi. W obecnym sezonie ten piłkarz ma 13 trafień.

Z nieoficjalnych źródeł wiemy iż trener Halniaka - Piotr Stach był obecny na ostatnim meczu Górnika i na pewno piłkarze z Makowa przyjadą dobrze przygotowani na potyczkę z "górnikami".

W Górniku nie zagrają: Marcin Domoń (kontuzja - brak informacji), Tomasz Grzesiak (kontuzja - pękniete śródstopie), Piotr Zajda (kontuzja - zerwane więzadła)

Wszystkich sympatyków Górnika SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA MECZ !

Początek spotkania o godz. 17 !

autor: ~gość 2013-05-11 23:42:59

avatar generalnie mecz słaby,dziś to nie był ten sam górnik co jeszcze klika dni temu, drużyna zmęczona i to widać, w końcu chłopaki grają ostatnio co trzy dni, więc to się w końcu musi zemścić

autor: ~obserwator 2013-05-12 08:12:52

avatar Chodzenie z puszką po trybunach budziło nieprzyjemne skojarzenie ze zbiórką na tacę w kościele.Miejmy nadzieję, że przez ten tydzień zawodnicy odpoczną i trochę się zregenerują, 18-go chcemy znów oglądać ładny mecz :)