Zdaniem piłkarzy

• autor: GW1947, 2013-05-14 21:59

Emocje po ostatnim meczu zapewne już opadły , a więc nadszedł czas na pomeczowe opinie zawodników Górnika po remisie 0-0 z drużyną Halniaka Maków Podhalański. O kilka słów poprosiliśmy Kacpra Winiarskiego, Dawida Skibe i Jakuba Dziedzica. Zapraszamy do czytania. Czytaj więcej (...)

Kacper Winiarski: "Z punktu widzenia kibiców na pewno nie był to porywający mecz. Goście bronili się spora ilością zawodników, a u naszych niektorych graczy widać było zmęczenie rozgrywanie meczow co 3 dni, co dało małą ilość sytuacji bramkowych z obu stron. W końcówce goście przeważali, ale w defensywie graliśmy dosyć solidnie i uważnie i mecz skończył się raczej sprawiedliwym remisem."

Dawid Skiba: "Typowy mecz do jednej bramki, drużyna która strzeliłaby bramkę jako pierwsza, wygrałaby to spotkanie. W tym meczu, ewidentnie było widać, że brakowało nam już świeżości, granie co 3 dni dało wreszcie się we znaki. Sprawiło to, że goście byli od nas znacznie dynamiczniejsi i stwarzali sobie więcej dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Drużyna Halniaka ustawiona była bardzo defensywnie co uniemożliwiało nam wyprowadzenie skutecznego ataku. Mimo pozornie nudnego spotkania cieszymy się z remisu i ciężko wywalczonego jednego punktu."

Jakub Dziedzic: "Myślę, że zdobylismy w dzisiejszym meczu cenny punkt, który nie przyszedł nam latwo. Halniak postawil ciężkie warunki, chyba dalo się zauwazyc iż w srodku tygodnia to myśmy grali mecz, a oni odpoczywali. Ten mecz to już historia, dopisujemy jeden punkt i myslimy już tylko o meczu z Borkiem, w którym to tylko i wyłącznie satysfakcjonować będzie nas zwycięstwo."