Z podtekstami

• autor: GW1947, 2013-05-17 17:41

Do bardzo ciekawego spotkania dojdzie w sobotę (tj. 18.05) na stadionie przy ul. Żywieckiej ,gdzie miejscowy KS Borek zmierzy się z Górnikiem Wieliczka. "Smaczku" rywalizacji nadaje fakt iż przeciwko swojemu byłemu klubowi przyjdzie się zmierzyć Pawłowi Grzesiakowi, który strzela bramki jak na zawołanie. Czy również bezlitosny będzie dla klubu w którym się wychował? Czytaj więcej (...)

KS Borek to zespół ,który w poprzednim sezonie walczył o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej ,a teraz rozpaczo broni się przed spadkiem. Dużo mówi się o problemach finansowych w klubie z Borku Fałęckiego, jednak przyczyny słabych wyników sportowych trzeba szukać w sztani. Brak znaczących wzmocnień, a wręcz ubytki kadrowe. Jakby tego było mało, podczas jednego z wiosennych meczy ucierpiał bramkarz Dawid Macheta ,który był pewnym punktem drużyny.
Jak radzi sobie zespół Marka Gója na własnym stadionie? Bardzo przeciętnie ,a wręcz słabo (10 spotkań /2 zwycięstwa /4 remisy /4 porażki). Na wiosne piłkarze Borku tylko raz schodzili z boiska jak zwycięzcy, a było to w meczu u siebie z Przeciszovią (4:0). Na pewno najgroźniejszym zawodnikiem z ekstraklasowym doświadczeniem jest napastnik Piotr Bagnicki.

W drużynie Górnika nie wystąpią: Zajda, T.Grzesiak, M.Domoń, P.Kawaler, K.Bułat (wszyscy kontuzje) K.Nędza (pauza za kartki) i J.Gabryś (wyjazd za granicę).
Do składu po absencji za kartki wraca Łukasz Domoń.

Początek spotkania o godz. 17:30 na stadionie KS Borek ,ul. Żywiecka 13 ! SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

autor: ~gość 2013-05-17 18:38:00

avatar nie wierzę w fory dla Borku, Grzesiak to profesjonalista

autor: ~anonim 2013-05-18 09:23:43

avatar to w 4 lidze są profesjonaliści?

autor: ~Janek 2013-05-18 22:27:36

avatar w Gorniku sa ! wielu ludzi to dziwi, trudno ,a myswoje

autor: ~gość 2013-05-20 18:22:17

avatar każda liga ma swój poziom i swoich profesjonalistów, ludzi, którzy robią to co kochają, wkładają w to masę serca i zaangażowania, wtedy gdy kibic taki jak ty, ma czas po pracy dla siebie i rodziny, oni kilka razy w tygodniu dymają na treningi a w sobotę, gdy ty siedzisz na trybunach i puszczasz niewybredne komentarze, zaiwaniaja po boisku i grają najlepiej jak umieją. Nie zawsze wychodzi, nie zawsze się dobrze ogląda, ale kibic powinien to rozumieć