Pojedynek rycerzy wiosny

• autor: GW1947, 2013-05-24 21:42

Do bardzo interesującego pojedynku dojdzie w sobotę (tj. 25.05) na stadionie przy ul. Daniłowicza 6. Miejscowy Górnik zmierzy się z równie dobrze spisującym się zespołem Niwy Nowa Wieś. Czy po dwóch remisach z rzędu "górnicy" odczarują własny obiekt i sięgną po komplet punktów? Czytaj więcej (...)

Niwa Nowa Wieś to zespół który w rundzie wiosennej zgromadził 16 punktów w 8 meczach, ale mają rozegrany o jeden mecz mniej niż wieliczanie, którzy z kolei uzbierali 20 oczek. Mecz ten śmiało można określić pojedynkiem rycerzy wiosny. Jak informuje serwis www.niwaseniorzy.futbolowo.pl w kadrze na mecz z Górnikiem zabraknie jednego z podstawowych zawodników - Przemysława Dudzica ,który aż 11 razy trafiał do siatki rywala. Jednak najgroźniejszym zawodnikiem Niwy jest bez wątpienia napastnik , Mariusz Piskorek (13 bramek/5 asyst).

Trener Górnika - Piotr Klimczyk w tym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z:
Marcin Domoń, Piotr Zajda, Karol Nędza, Paweł Kawaler, Kacper Bułat, Tomasz Grzesiak (wszyscy kontuzje) Jacek Gabryś (wyjazd za granicę)

Początek spotkania o godz. 18 ! Serdecznie Zapraszamy ! Wstęp WOLNY !

autor: ~anonim 2013-05-25 14:26:22

avatar GODZ 17:00

autor: ~gość 2013-05-26 00:27:02

avatar szkoda...... czyżby snajperzy się już wystrzelali?

autor: ~anoniom 2013-05-26 08:49:30

avatar Nie można też wiecznie wygrywać. To raz. Dwa - sporo zawodników brakuje. Trzy - wczoraj niektórzy piłkarze w ogóle nie powinni się pojawić na boisku bo wyglądali tragicznie, jakby nie potrafili grać w piłkę nożną.

Na koniec - tragiczna aktualizacja strony. O meczu na swoim stadionie info powinno być z dokładnym opisem zaraz po meczu, a sportowetempo.pl już dawno ma info, tutaj cisza przez 3 dni nawet - tragedia. Niby zaczęło wszystko iść w dobrą stronę, ale jeszcze sporo pracy.

autor: ~obserwator 2013-05-26 09:12:38

avatar Przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz wygrać...trudno, oby kontuzjowani zawodnicy się pozbierali i będzie dobrze !!! Trzeba zaznaczyć ze nie ma 3 zawodników którzy byli wiodącymi postaciami w zespole...Nędzy, Grzesiaka i Domonia. BRAWO GÓRNICZKU ZA WALKE !!!