statystyki szczegółowe

Aktualności

Pokonać outsidera

• autor: GW1947, 2013-05-28 19:30

Jeszcze na początku rundy wiosennej outsiderem IV ligi małopolskiej był Górnik Wieliczka, lecz po dobrych wynikach podopiecznym Piotra Klimczyka, teraz na szarym końcu jest najbliższy przeciwnik "górników" - Przeciszovia Przeciszów. Spotkanie to jest bardzo ważne dla wieliczan, ponieważ przy zwycięstwie będą już  prawie pewni utrzymania. Czytaj więcej (...)

Kilka słów o przeciwniku.

Zespół Przeciszovi ostatnimi czasy ma bardzo duże problemy finansowe. Wiążę się to również z sytuacją kadrową zespołu. Wielu zawodników zdecydowało się zrezygnować z gry, więc do kadry pierwszej drużyny zostali włączeni juniorzy.
Podopieczni trenera Łukasza Płonki radzą sobie wręcz beznadziejnie. Na wiosnę zdobyli tylko 2 punkty , dwukrotnie remisując z stosunkiem bramek 4:22.

Mamy nadzieję ,że Górnicy po ostatniej porażce u siebie zdołają się podnieść i wygrać z naprawdę słabym przeciwnkiem, choć jak mówi piłkarskie przysłowie... dopóki piłka w grze.