Pokonać outsidera

• autor: GW1947, 2013-05-28 19:30

Jeszcze na początku rundy wiosennej outsiderem IV ligi małopolskiej był Górnik Wieliczka, lecz po dobrych wynikach podopiecznym Piotra Klimczyka, teraz na szarym końcu jest najbliższy przeciwnik "górników" - Przeciszovia Przeciszów. Spotkanie to jest bardzo ważne dla wieliczan, ponieważ przy zwycięstwie będą już  prawie pewni utrzymania. Czytaj więcej (...)

Kilka słów o przeciwniku.

Zespół Przeciszovi ostatnimi czasy ma bardzo duże problemy finansowe. Wiążę się to również z sytuacją kadrową zespołu. Wielu zawodników zdecydowało się zrezygnować z gry, więc do kadry pierwszej drużyny zostali włączeni juniorzy.
Podopieczni trenera Łukasza Płonki radzą sobie wręcz beznadziejnie. Na wiosnę zdobyli tylko 2 punkty , dwukrotnie remisując z stosunkiem bramek 4:22.

Mamy nadzieję ,że Górnicy po ostatniej porażce u siebie zdołają się podnieść i wygrać z naprawdę słabym przeciwnkiem, choć jak mówi piłkarskie przysłowie... dopóki piłka w grze.

Początek spotkania o godz. 18 !

autor: ~anonim 2013-05-30 10:07:13

avatar To były dwa oblicza Wielickiej Drużyny : W 22 min Ł.Domoń cz.k.Do przerwy 2:1 dla gospodarzy i bardzo słaba gra Górnika bez pomysłu i zaangażowania. Po przerwie Górnik w osłabieniu zdominował drużynę Przeciszovi i zdobył 2 bramki(Rudzik),P.Grzesiak nie potrafił tego dnia trafić do bramki przeciwnika mając przed sobą tylko bramkarza i w dodatku w 92 min Skiba pomylił się z rzutu karnego.

autor: ~ława 2013-05-30 10:17:15

avatar Fakty : W drugiej połowie zespół z Wieliczki mógł zdobyć 5 bramek i wygrać spotkanie. Pomimo tego grając w dziesiątkę (zdobywając dwa gole) drużyna przywiozła cenny 1 pkt do Solnego Miasta

autor: ~skład 2013-05-30 13:29:47

avatar Sekuła-Domoń(22min.czk),Sikora,Dziedzic( 80 Potańczyk),Bilski,Guzik(46Winiarski),Kuź ma(80 Ślęczka),Mielec(70Kurpiel),Skiba,Grzesia k.