statystyki szczegółowe

Aktualności

Tylko i aż remis Górnika

• autor: GW1947, 2013-05-30 21:41

Kuriozalny mecz miał miejsce w Przeciszowie, gdzie miejscowa Przeciszovia zremisowała 3:3 z Górnikiem. Wieliczanie mogą pluć sobie w brodę ponieważ na 5 minut przed końcem prowadzili 3:2 ,a przy stanie remisowym w doliczonym czasie gry karnego nie strzelił Skiba. Jednak patrząc na przebieg spotkania i fakt iż od 22 minuty "górnicy" grali w dziesiątkę to jeden punkt wydaję się być cenną zdobyczą. Czytaj więcej (...)

Przeciszovia – Górnik Wieliczka 3-3 (2-1)

Przybyła 15, Bartula 35, Szafraniec 88 – Skiba 32, Rudzik 65, 86.

Czerwone kartki: Oczkowski (90+2) – Domoń (22)

Górnik: Sekuła - Ł. Domoń, Sikora, Dziedzic (80 Potańczyk), Bilski - Guzik (46 Winiarski), Kuźma (83 Ślęczka), Mielec (70 Kurpiel),Rudzik - Skiba, P.Grzesiak